O nás

Provozní doba:

  • pondělí – čtvrtek: 11.00 – 23.30
  • pátek - sobota: 11.00 - 01.00
  • neděle: 12.00 – 22.00

Kapacita restaurace:

  • celkem 135 míst
  • 90 míst v restauraci
  • 15 míst v salonku
  • 70 míst na letní terase
  • dětské židličky k dispozici

Bezplatné připojení k Wi-Fi

Akceptujeme kreditní karty: Visa, Visa Electron, Master Card, Master Card Electronic a Maestro.

Přijímáme stravenky: Sodexo a Edenred (Ticket Restaurant) a naše stravenky. Stravenky přijímáme i elektronicky.


Restaurace Jihlavský Parlament svým hostům nabízí sortiment čepovaného piva z plzeňského pivovaru Prazdroj. Dále u nás najdete pestrý výběr alkoholických a nealkoholických studených i teplých nápojů.

Restaurace je určena pro širokou veřejnost obyvatel Jihlavy i přespolních návštěvníků. Je také ideálním místem pro pracovní obědy či rodinná setkání.

Kromě poledních business menu, nabízíme na stálém jídelním lístku moderně pojatá jídla našich babiček, připravovaná převážně z regionálních a farmářských surovin. Na své si u nás přijdou také milovníci steaků, stejně jako hosté upřednostňující těstoviny a čerstvé saláty. Stálý jídelní lístek aktuálně doplňujeme o jídla připravovaná ze sezónních surovin. Vybrané pokrmy, připravené týmem našich kuchařů, jsou servírované originálním způsobem.

Na letní zahrádce ve vybraných termínech připravujeme grilování mas, ryb, selat či drůbeže. 

Naším cílem je připravit pro Vás nezapomenutelné chvíle nejen u pokrmů, které s maximální péčí připravujeme, ale udělat vše pro to, aby se Jihlavský Parlament na Terasách stal vaším druhým domovem, do kterého se budete rádi vracet. Jsme vaše nová jihlavská restaurace.

V areálu JIhlavských Teras se nachází také EA Business Hotel Jihlava****, nabízející komfortní ubytovací a konferenční služby.

kde nás najdete

Restaurace Jihlavský Parlament na Terasách
Havlíčkova 5628/26
586 01 Jihlava

Tel: +420 563 037 108
E-mail: info@jihlavskyparlament.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.